Joogikoolitused - toidukultuuri toetaja

Topway OÜ
Mustamäe tee 114-59, Tallinn, 12911   
Reg. kood: 10962987, käibemaksu reg. nr. EE100919949   
a/a Swedbank – EE502200221023012692 - SWIFT kood/BIC: HABAEE2X

Samuti soovitan külastada vinoteeki Haapsalu vanalinnas - vaata kaarti!

Koolituste teavet saad kiirelt, kui helistad +372 5019 666 või saadad sõnumi  aare@joogikoolitused.ee

Konsultatsioonid, koolitused, start-up tegevused.
Plaanid avada baari, kohviku, restorani? Aitame Sul teha joogivalikut, leiame parima hinna ja kvaliteediga alkoholi, listi- ja klaasiveinid. Koolitame teenindajaid veinide serveerimisel ja teenindusel. Konsulteerime toote või teenindusjuhti valikute tegemisel. Sobitame veinivaliku toitudega. Konsulteerime ettevõtte alustamise suhtes. Aitame suurematel üritustel veine serveerida.

Soovitused koolituse tellimisel:

Joogikoolitused sisaldavad loengut ja degusteerimist. Selleks, et koolitus õnnestuks, on vaja teada osalejate arvu, koolituse toimumise aega (kuupäev, kellaaeg, kestvus), kohta, valitud teemat ja mitut jooki soovite degusteerida. Koolituse baasmaksumus ei sisalda koolituse ruumi, tehnilisi vahendeid nagu projektor, transporti väljaspool Tallinna koolituskohta, majutust. Kui soovite koolitust väljaspool Tallinna, siis palun oma tellimust esitades kirjeldage oma konkreetset vajadust. Loomulikult oskame soovitada, kuidas ja milliste vahenditega õnnestub koolitus kõige paremini. Kindlasti võite meilt nõu küsida, kuid enne oleks hea, kui omate ise veidi ettekujutust, mida ja mis summa eest soovite. Vastame teie päringutele nii kiiresti kui hetkel võimalik.
Pidage meeles, et Joogikoolitused pole jooming, vaid kultuurne moodus eksperdi käe all avardada oma joogikultuuri-alaseid teadmisi, mis on toidukultuuri üks oluline osa. Palun ärge unustage, et "alkohol suurtes kogustes võib olla kahjulik teie tervisele". Kindlasti küsige, kuidas jookidega kaasnevaid tüsistusi vältida.
Jookide ja koolituste teavet saab lisaks FB-s!

Desktop Site